Mad-Music.pl

Słynne klasyki, na mini-albumie Armina

Kiedy te utwory ujrzały światło dzienne, Armin był jeszcze nastolatkiem, a w klubach zaczynała się moda na house i rave. Album “Old Skool”, to przypomnienie tych kultowych klasyków, dzięki którym popularny Holender zainteresował się muzyką elektroniczną.

Armin Only Embrace 1a

W 2016 roku, wystartowała wielka trasa „Armin Only: Embrace”, promująca szósty studyjny album Armina Van Buurena. Z tej okazji, utytułowany DJ i producent z Holandii, przygotował dla swoich fanów wiele muzycznych niespodzianek. Jedną z nich, są nowe wersje słynnych kompozycji sprzed ponad dwóch dekad. Utworów, które miały ogromny wpływ na jego karierę. Dzięki nim otworzył się elektroniczne dźwięki i postanowił pójść właśnie w tym kierunku. To m.in. słynny „Dominator” od grupy Human Resource, „The Ultimate Seduction” w wykonaniu The Ultimate Seduction czy „Quadrophonia” z repertuaru Quadrophonia.

Po bardzo pozytywnych reakcjach fanów, zapadła decyzja o wydaniu tych utworów i tak powstał mini-album pt. „Old Skool”. Składa się on z 7 unikalnych i ekskluzywnych produkcji. Ciekawostkę stanowi fakt, że nowe interpretacje, zostały zaakceptowane przez twórców pierwowzorów. Połączenie retro house i rave ze współczesnymi dźwiękami to coś, czego jeszcze na scenie klubowej nie było. Przekonajcie się, jak brzmi to w wizji samego Armina Van Buurena.

Czas na totalny old skool!

Armin Van Buuren - Old Skool (front)

Tracklista:

  1. Dominator (vs. Human Resource)
  2. The Ultimate Seduction (vs. The Ultimate Seduction)
  3. Pull Over (vs. Speedy J)
  4. Quadrophonia (vs. Quadrophonia)
  5. 88 To Piano (vs. Mainx)
  6. Old Skool (Vigel Remix)
  7. Old Skool Ping Pong
  8. MiniMix

WYDANIE FIZYCZNE, ZAWIERA DODATKOWO SPECJALNY MINI-MIX!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!