Stach Bukowski i Natalia Zastępa zapraszają na “Długi film”! Wspólny singiel artystów już dostępny

Zespół Stach Bukowski prezentuje nowy numer! “Długi film” to pełen energii kawałek, który grupa nagrała wspólnie z wokalistką o wyjątkowo czarującym i głębokim wokalu – Natalią Zastępą. Utwór dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz na kanele FONOBO Label na YouTube.

Piosenka “Długi film” to efekt współpracy zespołu Stach Bukowski oraz Natalii Zastępy. Młodzi artyści stworzyli żywiołowy i energetyczny numer, który rozgrzeje wszystkich słuchaczy w ponure, jesienne dni. Nowy kawałek zapowiada nadchodzący album grupy, nad którym Stach, Agnieszka i Robert aktualnie pracują. Wydawnictwo ukaże się nakładem FONOBO Label, jednak data jego premiery nie jest jeszcze znana.

Singiel „Długi film” już teraz dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych oraz na kanale FONOBO Label w formie lyric video. Autorem tekstu i muzyki jest Stach Bukowski, a za produkcję odpowiedzialny jest Jeremiasz Hendzel.

Wszyscy fani zespołu będą mieli również szansę na sprawdzenie jak kawałek “Długi film” brzmi na żywo. Grupa wyrusza w krótką trasę koncertową, która swoim zasięgiem obejmie trzy miasta. Bilety są jeszcze dostępne.

Stach Bukowski – kto to?

Stach Bukowski to młody i charyzmatyczny zespół z Olsztyna zakochany w muzyce retro i wychowany na piosenkach Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej i Anny Jantar. Tworzą go Stach, który doskonale łączy rolę wokalisty i perkusisty, Agnieszka – genialna basistka oraz Robert – wirtuoz gitary. Grają rocka, ale inspirują się też muzyką klasyczną, rapem i polskim big beatem. Tworzą z rockandrollowym polotem i mają ucho do chwytliwych melodii. Na scenie dają prawdziwego ognia a ich koncerty nasycone są beztroską energią i dobrą zabawą. Na koncie mają już bardzo dobrze przyjęty przez fanów i dziennikarzy debiutancki album pt. „Czerwony SUV”, z którego pochodzą takie przeboje jak „Lew”, „Los” oraz nagrana wspólnie z Kwiatem Jabłoni „Noc”.

Natalia Zastępa to bomba z opóźnionym zapłonem! Albo raczej w swoim retro-soul-blues-pop-rockowym tempie odpalającym się lontem! Singiel po singlu, nieśpiesznie, na przekór czasom. Gdyby z pierwszym albumem zatytułowanym „Nie żałuję” wystartowała w latach 90., spokojnie mogłaby się wpasować w najlepsze kobiece płyty tamtej dekady. Szczęśliwie, urodziła się dopiero kiedy ta era dobiegała końca. Dzięki temu, hołdując wszystkiemu co vintage, oldschool i analogowe, debiutując dziś, dołącza w poczet polskich artystek, unowocześniając i podtrzymując najlepsze muzyczne tradycje sygnowane Izabelin Studio/PolyGram/Universal Music Polska.