Mad-Music.pl

Stwórz własną wersję singla Darii Zawiałow i wygraj atrakcyjne nagrody!

Sony Music oraz platforma 2Track ogłaszają konkurs na rework utworu Darii Zawiałow! Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie i zawalczyć o nagrody?

„DARIA ZAWIAŁOW 2TRACK CONTEST” to konkurs Sony Music organizowany we współpracy z platformą producenta muzycznego Bogdana Kondrackiego2Track.pro. Konkurs polega na stworzeniu własnej partii instrumentalnej do wokalu Darii Zawiałow w utworze „Kundel bury”.

Konkurs potrwa do 23 kwietnia. Laureatów wyłoni jury, w skład którego wejdą przedstawiciele wytwórni Sony Music, portalu 2Track oraz artystka. Zwycięski rework zostanie wydany cyfrowo, a jego twórca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł. Organizatorzy ufundowali również kolekcję winyli dla zdobywcy drugiego miejsca oraz nagrody dodatkowe w postaci półrocznej subskrypcji w TIDAL dla miejsc numer 2 i 3.

„Kundel bury” (ZOBACZ TELEDYSK) to singiel Darii Zawiałow, który promuje jej tegoroczny debiut. Album „A KYSZ!” (POSŁUCHAJ/KUP ALBUM TUTAJ) na półki sklepowe trafił 3 marca, debiutując na 7. miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży! Była to jedna z bardziej wyczekiwanych premier płytowych tego roku. Mimo młodego wieku Darii udało się osiągnąć sukces i nagrać album, który został świetnie przyjęty przez fanów i media.

2track.pro jest nowatorskim narzędziem do tworzenia muzyki w internecie. Opiera się na 2-śladowych sesjach muzycznych, gdzie jeden ślad to muzyka, a drugi wokal lub instrument. Pomysłodawcą i założycielem portalu 2track jest Bogdan Kondracki – muzyk kultowej formacji Kobong i producent płyt m.in. Brodki i Dawida Podsiadło. Obecnie 2track ma już ponad 1400 zarejestrowanych użytkowników z kilkudziesięciu krajów.

Szczegóły oraz regulamin dostępne:
TUTAJ (wersja polska)
TUTAJ (wersja angielska)
oraz na www.2track.pro

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!