Mad-Music.pl

Szczegóły albumu Panic! At The Disco – Death Of A Bachelor

Panic-at-the-Disco-Death-of-a-Bachelor-2016-1200x1200

Po wielu zawirowaniach związanych z odejściem kolejnego członka, grupa Panic At The Disco z Brendon’em Urie na czele nie poddała się i postanowiła nagrać nowy materiał na nowy album. Amerykański duet w kwietniu wydał pierwszy singiel zwiastujący wydawnictwo, Hallelujah. Potem w sieci pojawił się kolejny, zatytułowany Victorious. Poznaliśmy też Death of a Bachelor, z którym muzycy po raz pierwszy wystąpili w  Pete Tong’s Beats 1 show.

Właśnie taki tytuł – Death Of A Bachelor będzie nosić ich piąty album. W sprzedaży pojawi się on na początku 2016 roku, czyli 15 stycznia i wyjdzie on nakładem wytwórni Fueled by Ramen i Warner Music.

Oto co powiedział lider zespołu, Barndon Urie na jego temat:

I wrote a new album this year and even in the few songs that don’t sound remotely similar to any of his music I still felt his influence in the writing and the need to relate so personally to each song.

 

Tracklista:

 1. Victorious
 2. Don’t Threaten Me with a Good Time
 3. Hallelujah
 4. Emperor’s New Clothes
 5. Death of a Bachelor
 6. Crazy=Genius
 7. LA Devotee
 8. Golden Days
 9. The Good, the Bad and the Dirty
 10. House of Memories
 11. Impossible Year

W sieci, wraz z ujawnieniem tracklisty pojawił się też niespodziewanie teledysk do piosenki Emperor’s New Clothes. Zobaczcie go już teraz.

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!