Tabb w duecie z Remo! „We Are”

Remo_Tabb

 Już 25 września premiera płyty Remo pt. „Remofere„, która będzie już czwartą w jego kariererze muzycznej. Do pracy nad najnowszym albumem zaprosił wiele znakomitych gości a wśród nich znalazł się najlepszy polski producent, a zarazem jego serdeczny kolega.

Mowa tutaj o nikim innym jak o TABBie czyli popularnym polskim producencie, który przez ponad 15 lat wyprodukował dziesiątki największych polskich przebojów. Pracował między innymi z Mezo, Sylwią Grzeszczak, Kasią Wilk, Grzegorzem Hyżym – a ostatnio Sound’n’Grace. W tym roku nominowany był do prestiżowej nagrody ESKA Music Awards i swoimi kompozycjami przyczynił się do wygranej Sound’n’Grace w kategori „Debiut Radiowy Roku” EMA2015.

TABB nie tylko stworzył drugi singiel z płyty „Remofere” pt. We Are, ale również pierwszy razudzielił się wokalnie! Przyjemna melodia oraz prosty tekst utworu z łatwością zapadają w pamięć, dzięki czemu piosenka może okazać się hitem, którzy przedłuży wszystkim letnią atmosferę.

Efekt dopełnia świezy i energiczny klip nagrany w Berlinie, połączony z przebitkami z Alp oraz polskiego morza. Główni bohaterowie klipu to ekipa SKY FREERUN, zajmującą się sportami takimi jak Parkour i Freerunning oraz mająca na swoim koncie współpracę ze znanymi markamim.in. PUMA i LIDL. Teledysk ma przede wszystkim nieść pozytywną energię oraz inspirować ludzi do poszukiwania swoich pasji.

WE ARE” to już drugi singiel promujący płytę „Remofere„. Klip do pierwszego singla pt. „Terefere”, w którym wokalnie udzielił się jeden z najpopularniejszych polskich YouTuberów – JDabrowsky, ma już ponad 1 mln odsłon na portalu YouTube.