Mad-Music.pl

Ten kawałek za pół roku będą znać wszyscy! Sprawdź JUŻ TERAZ, o czym mowa!

image006

Jeżeli istniałyby zakłady, w których można by obstawiać, co stanie się hitem za kilka miesięcy – grupa Life Of Dillon zajęłaby w nich teraz pierwsze miejsce. Ich numer „Overload” to kandydat większości zagranicznych serwisów muzycznych na jeden z przebojów roku 2015. Wnosząc „beztroskie klimaty do muzyki elektronicznej” czyli po prostu łącząc elementy akustyczne z elektroniką, brazylijskie trio pnie się już po listach przebojów w obu Amerykach, podbija YouTube (pół miliona odtworzeń pseudo-video), wpada w ucho już po jednym przesłuchaniu i zostaje w głowie na długo.

 

Czyżby Life Of Dillon (pochodzący z Brazylii David Keiffer oraz bracia Joe i Robert Griffith) znaleźli złoty środek między muzyką taneczną i akustycznym popem? Nazywają się tak na część szalonego znajomego ze swoich stron rodzinnych, a charakterystyczne brzmienie wypracowali w studiach nagraniowych w Londynie gdzie podpisali kontrakt z managementem m.in. formacji The Chainsmokers. „Overdrive” już jest jednym z ulubionych kawałków opiniotwórczych blogerów i muzycznych portali amerykańskich i to tylko kwestia czasu, kiedy podbiją Europę a także resztę świata. Żeby nie było, że nie uprzedzaliśmy!

 

Tego lata Life Of Dillon występować będą przed Meghan Trainor podczas jej amerykańskiej trasy koncertowej.

 

www.lifeofdillon.com

www.twitter.com/lifeofdillon

www.facebook.com/lifeofdillon

www.instagram.com/lifeofdillon

www.youtube.com/user/LifeOfDillonVEVO

Źródło: Sony Music

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!