TERRIFIC SUNDAY zagraja przed Nothing But Thieves! Koncert już 8 listopada w Warszawie !

NBT_support

Terrific Sunday to poznański kwartet, grający wspólnie od marca 2013 roku. Mimo zaledwie dwuletniego stażu, muzycy mają na swoim koncie występy na wielu ważnych rodzimych festiwalach (m.in. Spring Break, Open’er), koncertowali też u boku Artura Rojka, Hey czy Much. Poznaniacy inspirują się szeroko pojętą muzyką niezależną. Wypadkową doświadczeń i inspiracji są dwie EPki: „Terrific Sunday” oraz „Tonight”, wyprodukowane przez wokalistę  – Piotra Kołodyńskiego. Obydwa wydawnictwa zostały bardzo dobrze przyjęte przez krytykę i przysporzyły zespołowi wielu fanów. W ubiegłym roku Terrific Sunday podpisali kontrakt z Sony Music Poland. Owocem tej współpracy jest debiutancka płyta – „Strangers Lovers”, która ujrzała światło dzienne na początku października. To właśnie z tego albumu pochodzą dwa świetne single:Bombs Away i Streets of Love .

Przypominamy, że Nothing But Thieves przyjadą do Polski w związku z premierą ich debiutanckiego krążka. Płyta „Nothing But Thieves” ukazała się w ubiegły piątek i dostępna jest w sklepach muzycznych w całym kraju. Na krążku znalazły się m.in. rewelacyjne single „Ban All The Music” i „Trip Switch”. Album uznawany jest za jedną z najlepszych rockowych płyt ostatnich miesięcy!

Wejściówki na koncert Nothing But Thieves i Terrific Sunday w warszawskiej Proximie dostępne są na www.go-ahead.pl,www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.