Terrific Sunday zdradzają kolejne szczegóły debiutanckiej płyty!

Terrific Sunday - front 300dpi

Największe odkrycie muzyczne na polskiej scenie alternatywnej – grupa Terrific Sunday ujawnia okładkę płyty i tracklistę! Jakie utwory znajdą się na ich debiutanckim krążku?

Premiera długo wyczekiwanego debiutu rewelacyjnej, indie rockowej formacji Terrific Sunday zbliża się wielkimi krokami! Ich pierwszy w dorobku album zatytułowany „Strangers, Lovers”, który ukaże się nakładem Sony Music, trafi do sklepów 9 października! Na kilka tygodni przed tym wydarzeniem zespół pokazuje okładkę i ujawnia tracklistę albumu. Jakie utwory poza singlami „Bombs Away” (zobacz klip) i „Streets of Love” (zobacz klip) znajdą się na krążku?

TRACKLISTA:

 1. Another Slowly Leaves
  2. Sold My Soul
  3. Petty Fame
  4. Wallpapers
  5. Coda
  6. Frenulum
  7. Streets of Love
  8. Days Go By
  9. Get Lost
  10. Bombs Away
  11. In My Arms

Mimo statusu debiutantów poznaniacy na swoim koncie mają już kilka poważnych sukcesów. Zwycięstwo w konkursieŠkoda Auto Muzyka oraz pierwsze miejsce na przeglądzie kapel podczas kultowego Seven Festival w Węgorzewie, występy w Jarocinie, na Orange Warsaw Festival 2015, Open’erze czy Springbreak. Twórczością chłopaków z Terrific Sunday zachwycili się wpływowi dziennikarze i uznani artyści. Utwory zespołu były emitowane m.in. przez Piotra Metza („Lista osobista”) i Piotra Stelmacha („Offensywa”) z Radiowej Trójki oraz Marcina Bisiorka z Muzo.fm. Fanami twórczości kapeli są Artur Rojek oraz grupy HEY i Muchy, z którymi Terrific Sunday spotkali się na jednej scenie.

Muzycznie zespół prezentuje nowoczesne gitarowe granie. Blisko mu do takich kapel jak Arctic Monkeys, The Kooks, Razorlight, KLAXONS i Foster The People. Wśród swoich inspiracji muzycy chętnie wymieniają Radiohead i Foals.

Terrific Sunday to zdecydowanie najbardziej sensacyjny tegoroczny debiutant z szansą na karierę wielkiej indierockowej gwiazdy. Karierę nie tylko lokalną. Ich album „Strangers, Lovers” to obowiązkowa pozycja dla miłośników szeroko pojętej muzyki alternatywnej!