THE NEIGHBOURHOOD PONOWNIE ZAGRAJĄ W POLSCE

Kalifornijska grupa The Neighbourhood zagra ponownie w Polsce i to aż dwukrotnie!

Po wyprzedanym koncercie na warszawskim Torwarze na początku tego roku zespół wrac aby zagrać dla fanów w 2 miastach: Warszawie 13 lutego 2020 (Torwar) i dzień później -14 lutego w Krakowie (klub Studio).The Neighbourhood tworzą wokalista Jesse Rutherford, perkusista Brandon Fried, dwóch gitarzystów – Zachary Abels i Jeremy Freedman, oraz basista Michael Margott.


Panowie tworzą alternatywną muzykę w pop-rockowym klimacie sprytnie wplatając do niej również elementy hip-hopu. Zespół zadebiutował kilka lat temu  – w 2012 roku, za sprawą ich pierwszego i chyba najbardziej aktualnie znanego singla „Sweater Weather”. Do tej pory muzycy nagrali i wydali już trzy albumu studyjne. Pokryty złotem – „I Love You”, drugi – „Wiped Out!”oraz trzeci self-titled album „The Neighbourhood” wydany w ubiegłym roku. Artyści na swoim koncie mają również kilka wydanych EP-ek. W 2012 roku w sprzedaży ukazały się dwa minialbumy formacji, tj. „I’m Sorry” oraz „Thank You”. Rok później grupa wydała minialbum „The Love Collection” a w 2018 kolejny pod tytułem „Hard”.

Zespół zawsze wyprzedaje koncerty w Stanach Zjednoczonych, Europie i Rosji, w Polsce również cieszą się one wielkim zainteresowaniem, więc radzimy nie zwlekać z zakupem biletu.

Bilety do nabycia już od 12 lipca 2019 roku od godz. 10:00 na: www.makroconcert.pl / www.ebilet.pl / www.eventim.pl oraz w Salonach Empik.