THE WEEKND_autor hitu „Earned It”_OGŁASZA DATĘ PREMIERY ALBUMU

image001 (1)

Nominowany do GRAMMY, multi-platynowy artysta R&B THE WEEKNDogłosił, że jego trzeci studyjny album„Beauty Behind The Madness” ukaże się28 sierpnia 2015 roku w wersji fizycznej i cyfrowej na całym świecie. Płyta The Weeknd jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego roku.

2015 jest dla The Weeknd rokiemprzełomowym. Jego trzy piosenki znajdują się w Top 25 notowania Billboard.Pierwszy oficjalny singiel z płyty „Can’t Feel My Face” obecnie zajmuje 6. miejsce, a poprzednio wydane utwory „Earned It” (Fifty Shades of Grey) i „The Hills” zajmują odpowiednio 16. i 23. miejsce.

Singiel „Can’t Feel My Face” jest najlepiej sprzedającą się piosenką R&B/Soul w iTunes. Utwór odnosi również ogromny sukces na ponad 33 rynkach na całym świecie m.in. w Australii, Szwecji czy Kanadzie. Nic w tym dziwnego, w końcu kawałek napisany przez The Weeknd był współprodukowany przez Maxa Martina – jednego z najlepszych producentów muzyki pop, który współpracuje z takimi gwiazdami jak Taylor Swift, Ellie Goulding czy Katy Perry.