Mad-Music.pl

TIËSTO przedstawia nowy singiel!

Print

Stało się już niemal tradycją, że holenderski DJ wita każdy nowy rok nowym nagraniem. Na „On My WayTiësto zaangażował do współpracy duet Bright Sparks, który tworzą Ash Hicklin oraz Kimmy Sawford. Mimo, że Bright Sparks to całkiem świeży projekt to jednak jego muzycy mają razem na swoim koncie aż 11 singli z pierwszych miejsc list sprzedaży – w tym przeboje m.in. dla Sama Feldta, a także wielu zwycięzców takich programów jak The Voice czy X Factor. Nic dziwnego, że sam Tiësto  zainteresował się współpracą z Bright Sparks, bo duet  to zdecydowanie nowa jakość na scenie dance pop.

Chcemy tworzyć muzykę, która poruszy serca, będzie opowiadała historie. Łatwiej stworzyć wiarygodny utwór kiedy jest w nim odrobina smutku. Chyba nikt nie wierzy, że można być przez cały czas szczęśliwym?” – wyznają Bright Sparks.

Posłuchaj / pobierz „On My Way”:
https://umusicpl.lnk.to/Tlg_q

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!