Mad-Music.pl

Tinie Tempah razem z Zarą Larsson. Nowy singiel Girls Like i nowa płyta w 2016 roku

Tinie-Tempah-2016-Dan-Medhurst-7904_S

Już blisko trzy lata fani Tinie Tempah czekają na nowy studyjny album Anglika. W 2016 roku cierpliwość wielbicieli brytyjskiego hiphopowca zostanie nagrodzona. Zapowiadaną płytę promuje singiel “Girls Like”.

W minionych kilkunastu miesiącach Tinie brał udział w nagrywaniu przebojowych singli z Jess Glynne (“Not Letting Go”) oraz KDA z featuringiem Katy B (“Turn The Music Louder (Rumble)). A potem zabrał się za pisanie piosenek dla siebie.

Fragment utworu “Girls Like” Tinie Tempah zamieścił już na swoim kanale na YouTubie.

Cała piosenka jest już dostępna do odsłuchu w serwisach streamingowych. Gościnnie w piosence słychać śpiewającą szwedzką wokalistkę Zarę Larsson (piosenka MNEK “Never Forget You”).

W 2015 roku Tinie Tempah przygotował sięgający głęboko do jego hiphopowych początków mixtape “Junk Food”, z udziałem takich twórców jak Giggs, Big Narstie, Stormzy, JME.

Poprzednia duża płyta Anglika to “Demonstration” z 2013 roku, która na Wyspach pokryła się złotem i dotarła do trzeciego miejsca w brytyjskim zestawieniu albumów.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama