Tom Rosenthal ujawnia utwory z nadchodzącej EP–ki!

Brytyjczyk o bardzo charakterystycznym wokalu już nie raz zachwycał. Każdy z jego sześciu albumów wzruszał i na długo zapadał w pamięć. Od kilku tygodni w mediach społecznościowych muzyka pojawiają się lyric video, które zwiastują kolejną EP–kę.

Utwory wokalisty mają w sobie magię, zapewne dlatego znaleźć je można na soundtrackach najpopularniejszych seriali i filmów. Nadchodzący minialbum zawierać będzie sześć piosenek, które powoli zostają przedstawiane fanom. Tom postanowił umilić oczekiwanie fanom, dlatego raz na tydzień w serwisach streamingowych pojawia się nowy kawałek. I po pierwszym odsłuchu już wiadomo, że bez problemu każdy z nich jest w stanie dorównać poprzednim hitom, takim jak It’s OK czy Go Solo. 

Na ten moment wiadomo, że na EP–ce znajdą się utwory: Got Gold, Don’t Die Curious, Hugging You oraz Gone Gone. Przed nami premiery jeszcze dwóch piosenek – jeżeli będą one takie jak poprzednie, nie należy się martwić. Muzyk postawił sobie poprzeczkę wysoko, ale nie od dziś wiadomo, że Rosenthal zachwyca nieustająco i nie ma dla niego niemożliwego.


Więcej:

Tom na Facebooku

Strona WWW