UNCLE ACID & THE DEADBEATS “WASTELAND TOUR” W WARSZAWIE

Zapiszcie sobie w kalendarzach datę 27 listopada. Mistrzowie mrocznego, psychodelicznego stoner/doom metalu już niedługo odwiedzą Polskę. Zespół zagra jedyny koncert w Warszawie, w klubie Hybrydy.

Uncle Acid & the Deadbeats powstało w 2009 roku w Wielkiej Brytanii. Zalożycielem zespołu jest Uncle Acid, czyli Kevin Starrs – wokalista i gitarzysta grupy. W muzyce zespołu wyraźnie wyczuwalne są wpływy wczesnego rocka z lat 60-tych. Porównywani są często do stylu Alice Coopera z pierwszych płyt, wymieszanego z wczesnym Black Sabbath. Zespół wydał do tej pory pięć pełnych albumów, a ostatni z nich „Wasteland ” będzie promowany 27 listopada w warszawskich Hybrydach.

W roli supportu wystąpi alternatywno-rockowe trio L.A. WITCH, które powróci do Europy po swojej własnej udanej trasie w marcu i kwietniu.

Uncle Acid zapowiedział trasę tymi słowami:
To będą nasze pierwsze koncerty w Europie po dwuletniej przerwie i jesteśmy głodni, by siać spustoszenie w wielu naszych ukochanych miastach. W trakcie show wykorzystamy najnowsze technologie obrazu PsychoVision, które połączymy z masą maniakalnych brzmień lampowych, które przetną Wam uszy na pół i roztopią umysły. Koszmar powraca!

Bilety w cenie 66 zł dostępne w sprzedaży TUTAJ