Do line-upu wyjątkowego na skalę Polski, elektronicznego festiwalu halowego, dołączają kolejni artyści. Do tej pory ogłoszono tak uznane nazwiska, jak Etapp Kyle, Rebekah, Kittin, czy Steffi. Organizatorzy nie zwalniają tempa i odkrywają kolejne karty z line-upu – i to nie byle jakie, bo za ich sprawą do Warszawy przyjadą John Digweed, Enrico Sanguliano, Oscar Mulero, I Hate Models oraz Karotte.
John Digweed to żyjąca legenda oraz jeden z topowych artystów ze świata elektroniki, znany nie tylko wśród fanów gatunku, ale i wśród szerokiej publiczności na świecie. Przyczyniła się do tego wieloletnia współpraca z inną ikoną, czyli Alexandrem Coe aka Sasha, a także działalność jego wytwórni Bedrock Records, w której wydawali m.in. Laurent Garnier, Alan Fitzpatrick czy Guy Gerber.
Enrico Sanguliano to popularny przedstawiciel sceny techno oraz reprezentant wytwórni Drumcode, który dosłownie przed kilkoma dniami zagrał świetny set podczas Audioriver, a wcześniej w tym roku występował chociażby na Awakenings czy Ultra Music Festival. Enrico jest także cenionym producentem – jego głębokie, hipnotyczne i energetyczne produkcje są grane przez największe gwiazdy muzyki elektronicznej.
Innym reprezentantem brzmień techno jest Hiszpan, Oscar Mulero, którego nazwisko również jest cenioną marką w świecie elektroniki. Założona przez niego w 2004 r. wytwórnia Pole Recordings działa do dziś i w swoim katalogu posiada produkcje takich artystów, jak Lewis Fautzi, Jonas Kopp, Architectural, Exium czy Kwartz.
Uwielbiany w Polsce I Hate Models również zagra na tegorocznym Undercity. To artysta, który nigdy nie zawodzi publiczności, a jego sety to mieszanka techno, acid i inspirowany wczesnymi latami 90. trance oraz industrial. O tym, jak bardzo uwielbiają go fani w Polsce świadczy fakt, że każdy jego występ jest przyjmowany z niezwykłą energią.
Drugie ogłoszenie zamyka Karotte, czyli niemiecki DJ, który działa na scenie od prawie 20 lat. W tym czasie zdążył występować niemal w każdym zakątku świata oraz wydawać dla takich wytwórni, jak Great Stuff Recordings czy Tronic.