Mad-Music.pl

Vika prezentuje electro pop

Młoda i charyzmatyczna Vika prezentuje utwór w klimacie electro pop!

Utwór o tajemniczym i zaskakującym tytule “Start : Stop” to pierwszy singiel młodej charyzmatycznej wokalistki o pseudonimie VIKA. Start : Stop to nowoczesne brzmienia w klimacie electro pop, nad którymi pracował świeży na rynku muzycznym producent – Paweł Szulc we współpracy z Rafałem Smoleniem, jednym z najlepszych realizatorów w Polsce, znanym m.in z pracy nad ostatnią płytą Natalii Nykiel. Całość została zrealizowana i zmiksowana w Studio Kamienica w Warszawie.

Tekst piosenki opowiada historię miłości ujętej z zupełnie innej, ciekawszej, perspektywy. Chociaż wiemy o tym, że należy iść do przodu to nasza psychika i niewyjaśniona tęsknota każe nam o wszystkim pamiętać. Każdy człowiek pojawiający się w naszym życiu zajmuje w nim określony czas. Z doświadczenia wiemy, że wszystko ma swój początek i koniec. Jeżeli założymy, że człowiek jest jednostką czasu, to tytuł , który może wydawać się z początku niejasny, zawrze właściwie całą treść i przekaz utworu.

Wycelowany prosto w nieszczęśliwe i zakochane serca, przekazujący dobrą wiadomość – będzie dobrze, utwór Start : Stop, to idealna propozycja dla wszystkich, którzy poza dobrym brzmieniem skupiają się także na przesłaniu i emocjach artysty.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!