Vito Bambino fot. Szymon Gosławski/Materiały prasowe

Vito Bambino – premiera singla „Bunkrów nie ma”

Wakacyjne szaleństwa, imprezy, wariackie skoki do wody, przyjaciele, rodzina, podróże, no i miłość. Tak wygląda celebrowanie życia przez Vito Bambino w wideoklipie do piosenki „Bunkrów nie ma”.

„Bunkrów nie ma” to pierwsza zapowiedź płyty „Poczekalnia” – debiutanckiego albumu solowego Vito Bambino, artysty znanego z producenckiego tria Bitamina. Klip do utworu to celebracja radości życia. Niekończące się letnie wakacje, zabawy nad wodą, spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Jest w nim też miejsce dla ukochanej osoby i na ślub.

Klip do piosenki „Bunkrów nie ma” można obejrzeć tutaj:

Zamów album „Poczekalnia” w przedsprzedaży KLIKAJĄC TUTAJ!

Vito Bambino to naprawdę Mateusz Dopieralski. Muzyk urodził się w 1988 roku w Katowicach, ale w wieku dwóch lat wyjechał z rodzicami do niemieckiego Leverkusen, gdzie chodził do szkoły, uczył się muzyki i został cenionym aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym. W wieku 18 lat otrzymał również polskie obywatelstwo.

W Polsce około 2008 roku wraz z Amarem Ziembińskim założył producencki duet Bitamina, do której po jakimś czasie dołączył Piotr Sibiński. Bitamina wydała pięć albumów i zagrała na największych polskich festiwalach. Grupa współpracowała między innymi z Dawidem Podsiadło oraz kolektywem Flirtini.