Vito Bambino zagra w Katowicach. Będzie pysznie?

Vito Bambino powraca do Katowic! Artysta, który pochodzi ze stolicy Górnego Śląska odwiedzi Spodek. Nie będzie jednak sam.

Nie ma w Polsce osoby, która nie kojarzy Vito Bambino – charyzmatyczny artysta z charakterystycznym wokalem ma na swoim koncie liczne współprace, m.in. z Sanah czy Mrozem. Artysta wziął także udział w projekcie Męskie Granie. Vito pochodzi z Katowic, co podkreśla na każdym koncercie organizowanym na Górnym Śląsku. Teraz artysta wraca do serca Metropolii śląskiej.

Vito Bambino wraz z Bitaminą wystąpią już 3 listopada 2024 r. w katowickim Spodku na koncercie „A’la Carte. Bitamina x Bambino”. Artysta mówi o wydarzeniu w następujący sposób: – Po kilku latach wspólnego rejsu przyszedł czas na specjalne spotkanie.
Zobaczymy się z Wami w katowickim Spodku na koncercie, podczas którego Bitamina x Bambino zaprezentują zarówno solowe utwory Vito, jak i repertuar Bitaminy. Wyjątkowość tego spotkania polega na tym, że to Wy ułożycie setlistę.
Już niebawem udostępnimy posiadaczom biletów platformę, dzięki której wszyscy wspólnie ułożymy wyjątkowe menu na ten wieczór.
À la carte wydarzy się tylko raz i będzie pierwszym z garstki koncertów, po których zawiniemy na rok do portu, żeby od 2026 znów być blisko.

Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie Eventim.