Mad-Music.pl

“Wszystko trzeba przeżyć” razem z Andrzejem Piasecznym!

 
TAG -->

unnamed

Andrzej Piaseczny prezentuje kolejny teledysk! Tym razem wybór padł na utwór „Wszystko trzeba przeżyć“. Piosenka pochodzi z albumu „Kalejdoskop“, który swoją premierę miał w marcu 2015 roku.

Płyta w dniu premiery pokryła się platyną! „Kalejdoskop“ to zestaw ulubionych polskich piosenek wokalisty, o których z uśmiechem Andrzej opowiada, że “jest to płyta która powstała z zazdrości, bo są to piosenki, które zawsze chciał zaśpiewać, ale wcześniej zrobił to ktoś inny“. To utwory z lat 90-tych, zaaranżowane w ciekawy sposób przez młodego, niezwykle utalentowanego aranżera Roberta Lewandowskiego. Płyta została nagrana z towarzyszeniem z 50-osobowej orkiestry Metropole Orkest, która towarzyszyła wielu znakomitym wykonawcom, zarówno ze świata jazzu (Ella Fitzgerald, Gregory Porter, Diana Krall), czy popu (Chaka Khan, Bono i wielu innych).

Zarówno „Wszystko trzeba przeżyć“ jak i inne utwory pochodzące z album „Kalejdoskop“ w wersji live można usłyszeć na koncertach Andrzeja Piasecznego. W celu uzyksania szczegółowych informacji zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej artysty: www.andrzejpiaseczny.pl, lub profil na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/pages/Andrzej-Piasecznyoficjalny-profil/221864754495390.

Composer: Adam Abramek, Pawel Sot
Lyricist: Andrzej T. Piaseczny
Realizacja: Grupa 13
Płyta: „Kalejdoskop” (premiera: 24.03.2015)

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama