„Wszystko trzeba przeżyć” razem z Andrzejem Piasecznym!

unnamed

Andrzej Piaseczny prezentuje kolejny teledysk! Tym razem wybór padł na utwór „Wszystko trzeba przeżyć“. Piosenka pochodzi z albumu „Kalejdoskop“, który swoją premierę miał w marcu 2015 roku.

Płyta w dniu premiery pokryła się platyną! „Kalejdoskop“ to zestaw ulubionych polskich piosenek wokalisty, o których z uśmiechem Andrzej opowiada, że „jest to płyta która powstała z zazdrości, bo są to piosenki, które zawsze chciał zaśpiewać, ale wcześniej zrobił to ktoś inny„. To utwory z lat 90-tych, zaaranżowane w ciekawy sposób przez młodego, niezwykle utalentowanego aranżera Roberta Lewandowskiego. Płyta została nagrana z towarzyszeniem z 50-osobowej orkiestry Metropole Orkest, która towarzyszyła wielu znakomitym wykonawcom, zarówno ze świata jazzu (Ella Fitzgerald, Gregory Porter, Diana Krall), czy popu (Chaka Khan, Bono i wielu innych).

Zarówno „Wszystko trzeba przeżyć“ jak i inne utwory pochodzące z album „Kalejdoskop“ w wersji live można usłyszeć na koncertach Andrzeja Piasecznego. W celu uzyksania szczegółowych informacji zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej artysty: www.andrzejpiaseczny.pl, lub profil na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/pages/Andrzej-Piasecznyoficjalny-profil/221864754495390.

Composer: Adam Abramek, Pawel Sot
Lyricist: Andrzej T. Piaseczny
Realizacja: Grupa 13
Płyta: „Kalejdoskop” (premiera: 24.03.2015)