Mad-Music.pl

Wybierz najmilszych!

cover

Już 27 kwietnia, w klubie Kwadrat odbędą się coroczne Wybory Najmilszych mające na celu wyłonienie Najmilszej Studentki i Super Studenta Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Duża popularność zapisów, które ruszyły 10 marca zwiastuje niesamowitą atmosferę i świetną zabawę. Kandydaci będą rywalizować w wielu konkurencjach a ich zmagania oceni specjalne jury.

Poprzednie edycje wieńczyły swoimi koncertami takie gwiazdy jak: Gooral, Tetris, Dwa Sławy czy Kuban, zaś w tym roku po raz pierwszy w historii wybory uświetni aż 3 artystów!

Kartky (Jakub Jankowski) – indywidualista i buntownik z Bytomia, który postanowił swoje radykalne poglądy przełożyć w całości na muzykę. Cechuje go niski, surowy wokal oraz doskonale skonstruowane teksty od miejskich, urbanistycznych ballad, poetyckich form, do konwencji bragga.

Emes Milligan (Paweł Kudra) – Przygodę z rapem datuje na 2006 rok. W 2014 roku zadebiutował legalnie jako współtwórca składu EgoTrue. W 2015, za sprawą bardzo dobrze przyjętego albumu „Spin-OFF” rozpoczął działalność solową.

ReTo (Igor Bugajczyk) – raper z podwarszawskiego Piastowa. Swoją karierę w Internecie zaczynał w 2011 roku, jednak został rozpoznawalny dopiero po wypuszczeniu do sieci utworu „Bossman”, czyli pod koniec lutego 2016 roku. Na początku grudnia swoją premierę miał minialbum ,,Good7uck”.

Warto wspomnieć, że aż 2 z 3 wyżej wymienionych artystów (Emes i ReTo) znalazło się w tym roku w prestiżowym plebiscycie Młode Wilki 2017 organizowane przez internetowy portal ,,Popkiller”. Wraz z
Kartkym stworzył „Nowe kino”.

Szykuje się świetna zabawa – nie może Cię tam zabraknąć!

Bilety dostępne w klubie studenckim zaUEK oraz na Going.:
Student UEK – 5 PLN
Normalny – 10 PLN

Więcej informacji:
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/128258614359041/
WWW: http://juwenaliauek.pl/speaker/wybory-najmilszych/
Bilety online: http://going.pl/kpxan

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!