Mad-Music.pl
Fot. Materiały prasowe

Za co wznosi „TOAST” Kasia Popowska? Już jest nowy album wokalistki!

 
TAG -->

Najnowszy album Kasi Popowskiej „Toast” jest już dostępny w sprzedaży w salonach Empik i na empik.com. Można go również posłuchać w serwisach cyfrowych.

Dała się poznać jako niezwykle utalentowana songwriterka i wokalistka z Łodzi. Od lat z gitarą w ręku komponuje utwory dla siebie i innych. Publiczność pokochała ją za utwór „Przyjdzie taki dzień”, który podbił listy przebojów rozgłośni radiowych w całym kraju w 2014 roku. Od tamtego czasu jej oryginalna i ciepła barwa głosu nieprzerwanie gości w eterze.

Album „Toast” to trzeci album Kasi Popowskiej, który ukazał się 27 listopada 2020. Surowe, a jednocześnie ciepłe brzmienia, mocniejsze gitary i minimalizm w instrumentarium – tak można opisać jej najnowsze wydawnictwo. Jest to też album bardziej intymny i dojrzalszy niż poprzednie.

Na płycie „Toast” znalazło się 11 utworów z emocjonalnymi tekstami. Album zapowiadały single „Nie ma nas”, „Nim potłuczemy szkło” oraz „Powiedz gdzie”, które wyznaczają kierunek pozostałym utworom na płycie.

Produkcją albumu zajął się Maciej Wasio, ceniony i utalentowany producent z Wrocławia, który na swoim koncie ma współpracę z m.in. Jamalem, Patrycją Markowską i Afromental. Przy produkcji albumu współpracowali również m.in. Marcin Bors, Paweł Wochna, Kamil Durski, Piotr Rubik oraz Radosław Owczarz.

Kasia Popowska „Toast” – tracklista

 1. Wierz mi
 2. Ty i ja
 3. Nim potłuczemy szkło
 4. Powiedz gdzie
 5. Pod prąd
 6. Próbuj
 7. Trop
 8. Nie ma nas
 9. Tu
 10. Bal
 11. Toast

Album Kasi Popowskiej „Toast” jest już dostępny w salonach Empik i na empik.com (https://www.empik.com/toast-popowska-kasia,p1252822529,muzyka-p).

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

 •  
  TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama