Zakręć woskiem i zgarnij instrumentale DJ-a BRK! [konkurs]

IMG_3137

GrubSon, Jarecki & BRK, Chonabibe – na krążkach sygnowanych tymi ksywami nie brak hitów autorstwa DJ-a BRK. MaxFloRec wydało już na winylu instrumentalne wersje 16 z nich. Od kilku dni bangerowe podkłady dostępne są też na MaxFloRecTV.
Po przesłuchaniu płyty w formie cyfrowej w prosty sposób można otrzymać jej analogową postać

Platynowy album „Coś więcej niż muzykaGrubSona, stworzony z nim w ścisłej kooperacji (i pokryty złotem) „Gruby Brzuch”, kultowa „Mucha nie siada” będąca wynikiem duetu z Jareckim czy lubelski „Chonabibe mixtape” – to tylko nieliczne
z wydawnictw, na których DJ BRK zaprezentował producencki kunszt. Od kilku dni jego muzyczną kreatywność sprawdzić można również na kanale MaxFloRecTV. Do odsłuchu trafił tam bowiem winyl z serii MaxFloInstrumentals.

Płyta z podkładami autorstwa DJ-a BRK zawiera łącznie 16 kultowych pozycji. Wśród nich na stronie A znalazły się np.: „Fenomenalnie” i „Antidotum” Jareckiego & BRK czy „M.P.S.” GrubSona. Strona B to m.in. takie bangery, jak: „Ostatni raz” i „Można? Da się?”
z „Grubego Brzucha” czy „OPDK” z płyty „Coś więcej niż muzyka”.

Przy okazji odsłuchu winyla jego wydawca zorganizował specjalne konkursy (https://goo.gl/5XRn58). Wczoraj na Facebooku MaxFloSklepu rozwiązano pierwszy z nich (https://goo.gl/QJ3dnz). Na Fan Page’u MaxFloRec ruszyła za to druga zabawa (https://goo.gl/R63mAu). Jej uczestnicy mają za zadanie przesłuchać płytę i wskazać
min 3 sample, które wykorzystał w swoich bitach BRK. Odpowiedzi w postaci
3 tytułów oryginalnych utworów i nazwisk ich autorów należy przesłać mailem
na konkurs@maxflo.pl do 10 sierpnia. Autorzy trzech pierwszych, poprawnych odpowiedzi zostaną nagrodzeni płytami i firmowymi gadżetami. Trafi do nich m.in. fizyczna wersja winyla MaxFloInstrumentals z produkcjami DJ-a BRK.

 

Płytę winylową z serii MaxFloInstrumentals zamówić można na sklep.maxflo.pl (kliknij,
aby przejść: http://sklep.maxflo.pl/pl/p/MaxFloInstrumentals-DJ-BRK/350).

 

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)