ZMIANY W LINE-UPIE ORANGE WARSAW FESTIVAL

CARDI B ODWOŁAŁA SWOJE WYSTĘPY NA TEGOROCZNYCH FESTIWALACH W EUROPIE. ZAMIAST NIEJ 1 CZERWCA NA ORANGE WARSAW FESTIVAL USŁYSZYMY MILEY CYRUS!

Miley stała się gwiazdą w zasadzie już jako dziecko. Pochodzi z artystycznej rodziny i została wychowana w scenicznym duchu. Jej ojcem jest Billy Ray Cyrus – jeden z najlepszych piosenkarzy country w Stanach zjednoczonych, a matką chrzestną słynna Dolly Parton.

Miley stała się popularna mając kilkanaście lat za sprawą głównej roli w Disney’owskim serialu komediowo-musicalowym „Hannah Monatana”. W tym czasie nagrała kilka popowych, mocno komercyjnych krążków zarówno jako ona sama jak i jako Hannah. Po zakończeniu emisji programu postanowiła uciec od wizerunku grzecznej dziewczynki z telewizji, ścięła włosy na krótko i wydała kontrowersyjny album „Bangerz”. Po jego sukcesie została zaproszona do wielu kolaboracji. Po pewnym czasie wydała kolejny album „Miley Cyrus & Her Dead Petz”, który ukazał się tylko wersji internetowej. Miley po raz kolejny udowodniła, że niezwykle dobrze wychodzą jej eksperymenty muzyczne. W 2017 ujrzał światło dzienne jej najnowszy album „Younger Now”, który promował singiel „Malibu”. Miley przestała szokować i wróciła do wizerunku ułożonej dziewczyny, a w zasadzie już dorosłej kobiety. Album nie odniósł największego sukcesu, ale to nie zraziło Miley do dalszego tworzenia i w zeszłym roku ponownie zaskoczyła publiczność, gdy nagrała z Markiem Ronsonem singiel „Nothing Breaks Like a Heart”. Kawałek został jednym z największych przebojów ostatnich miesięcy na świecie. Obecnie Miley pracuje  nad siódmą
płytą. Koncert w Polsce będzie jej pierwszym występem w naszym kraju.