Znamy datę premiery nowej płyty GrubSona!

Front okładki płyty HOLIZM GrubSona. Projekt - Grzegorz Piwnicki

„Holizm”, bo tak będzie zatytułowany nowy krążek GrubSona, na półki sklepowe trafi 4.03. Gratką dla wiernych fanów artysty z pewnością będzie fakt, że już w najbliższy poniedziałek, 16.02, w MaxFloSklepie ruszy przedsprzedaż albumu. Tego samego dnia poznamy też kolejny klip zwiastujący płytę

Oficjalnie potwierdzamy, że tytuł 3. solowego albumu GrubSona to „Holizm”. (…) Już dziś możemy zdradzić, że na krążek trafi kilkanaście premierowych i zróżnicowanych utworów. Pojawi się też kilkoro zacnych gości. Więcej szczegółów szukajcie na naszych stronach zaraz po weekendzie! – czytamy na MaxFlo.pl.

Wczoraj na oficjalnym kanale wydawnictwa na YouTubie pojawił się prolog „Sanepidu”, czyli wizualizacji 2. singla zapowiadającego „Holizm”.

Przy okazji premiery pierwszego klipu zwiastującego nową płytę, „Złotej kuli”, GrubSon zapraszał na „kolejny level”. Tym razem z pewnością nie będzie inaczej. Cały klip ukaże się na MaxFloRecTV w poniedziałek, 16.02, o godz. 19. Po weekendzie na sklep.maxflo.pl będzie można zamówić „Holizm” w preorderze. Do zamówień dołączane będą specjalne bonusy.

Patronat medialny nad płytą objęli: RMF Maxxx, Interia, MTV, tygodnik „Przegląd”, dziennik „Metro”, magazyn „Freestyle”, Hip-hop.pl, Rapduma.pl, Muzodajnia i EMPiK.

Aby być na bieżąco z teledyskami GrubSona, subskrybuj kanał MaxFloRecTV w serwisie YouTube (www.youtube.com/maxflorectv).

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)