Mad-Music.pl

Zobacz teledysk do piosenki “Differences” zespołu Afromental

okładka

Afromental jest znany z tego, że potrafi dawać ludziom swoją muzyką mnóstwo pozytywnej energii, ale potrafią również wzruszać. Dowodem na to jest piosenka “Differences” z albumu“Mental House”. Znalazła się na ścieżce dźwiękowej przepięknego filmu o miłości, “Chemia” w reżyserii Bartosza Prokopowicza.

Bartosz Prokopowicz odpowiedzialny jest również za reżyserię teledysku do “Differences”. W sieci dostępny jest już obraz, zawierający fragmenty filmu.

Afromental współpracował z reżyserem po raz drugi. Wcześniej przy wideoklipie do “Mental House”.

“Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że Differences” może być częścią ilustracji tego bardzo wyjątkowego i poruszającego filmu o miłości, życiu i śmierci” – mówili muzycy.

“Chemia” zapowiadana jest jako najpiękniejszy polski film o miłości. Opowiada przejmującą historię, inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami z życia wyjątkowej osoby, Magdaleny Propokopowicz, żony reżysera. Magdalena zmarła na raka w 2012 roku. Była, między innymi, założycielką Fundacji Rak’n’Roll, propagatorką walki z nowotworami, apelowała do kobiet o regularne poddawanie się badaniom profilaktycznym.

Obraz “Chemia” wejdzie na ekrany polskich kin 2 października 2015 roku.

Album “Mental House”, z którego pochodzi utwór “Differences”, ukazał się 24 listopada 2014 roku i dotarł do dziewiątej pozycji na liście OLIS, najwyższej w ponad 10-letniej historii Afromental. To pierwszy w historii grupy album nagrany w całości “na setkę”.

afromental #2

Afromental to: Łozo (Wojciech Łozowski – wokal), Tomson (Tomasz Lach – wokal), Śniady(Bartosz Śniadecki – instr. klawiszowe), Baron (Aleksander Milwiw-Baron – gitara), Lajan(Wojciech Witczak – bas), Torres (Tomasz Torres – perkusja), Dziamas (Grzegorz Dziamka – instr. perkusyjne).

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!