Mad-Music.pl

Nowy singiel Sam’a Smith’a – Writing’s On the Wall

Sam-Smith-Writings-On-the-Wall-2015-1500x1500

Sam Smith opublikował nowy utwór. Tym razem jest to singiel promujący najnowszą część filmu o brytyjskim agencie Jamesie Bondzie – SpectreWriting’s On the Wall miało swoją oficjalną premierę 25 września w The Radio 1 Breakfast Show.

Oto co sam wokalista powiedział o kompozycji:

This is one of the highlights of my career. I am honoured to finally announce that I will be singing the next Bond theme song. I am so excited to be a part of this iconic British legacy and join an incredible line up of some of my biggest musical inspirations. I hope you all enjoy the song as much as I enjoyed making it.

Za tekst odpowiada Sam oraz Jimmy Napes. Ten drugi jest odpowiedzialny też za jego produkcję a pomógł mu w tym zespół Disclosure.

 

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!