Mad Music Live Session | Małgorzata Beczek

Małgorzata Beczek, która niedawno zaprezentowała słuchaczom EP „2002” nie zwalnia tempa. Artystka zaprasza do posłuchania utworów live!

Mad Music Live Session/okładka Małgorzata Beczek

Małgorzata Beczek – kim jest?

Małgorzata Beczek – miłośniczka kotów, z wykształcenia psycholog. Urodziła się i mieszka w lubelskich Rykach. Uczyła się śpiewu w klasie artystycznej w Garwolinie a studia psychologiczne w Lublinie połączyła z pracą prezenterki w Akademickim Radiu Centrum, gdzie prowadziła autorską audycję muzyczną “Z innej beczki”. Pracowała też jako dziennikarka w Warszawie. Finalnie wróciła do rodzinnego miasta, by zająć się na poważnie muzyką, czyli tym, co kocha najbardziej. Na co dzień pracuje w firmie geodezyjnej, po godzinach gra na ukulele i gitarze oraz pisze piosenki. Muzyka płynie jej we krwi, a jej sceniczne guru to między innymi: Hayley Williams z Paramore, Beyoncé i Debbie Harry z Blondie.

Śpiewa od zawsze, a swój pierwszy autorski utwór wymyśliła w wieku 6 lat. Zaczynała od śpiewania wszystkiego „cudzego”, od 14 roku życia zaczęła aktywnie tworzyć i pisać autorskie utwory w zespołach rockowych i pop-rockowych. Życie nauczyło ją pisać piosenki, a emocje i niepohamowana ekspresja ułatwiły resztę roboty.

Kilka lat temu Elżbieta Zapendowska powiedziała po jej występie na Festiwalu Piosenki Filmowej i Musicalowej w Garwolinie: ”To jest zwierzę sceniczne”. Trudno się z nią nie zgodzić.

Co zaśpiewała?

Artystka wzięła na warsztat aż trzy utwory. Dwa z nich to autorskie kompozycje z najnowszej EP „2002” (KLIKNIJ ABY POSŁUCHAĆ), „Jenny” oraz „Strzelaj”. Natomiast trzeci to cover piosenki „Ten Stan” od sanah. Jesteście ciekawi jak Gosia brzmi w wersji live? Zapraszamy do odsłuchu.

Małgorzata Beczek – Jenny

Małgorzata Beczek – Ten Stan (sanah cover)

Małgorzata Beczek – Strzelaj

Małgorzata Beczek w internecie:

EP „2002”

Posłuchaj EP 2002 klikając w przycisk:

O projekcie:

Mad Music Live Session to jedyny w swoim rodzaju, międzynarodowy projekt muzyczny portalu Mad-Music.pl, w którym artyści śpiewają covery oraz autorskie piosenki. Akcja zrzesza debiutantów, artystów niszowych i popularnych.

Zgłoś chęć udziału w projekcie!

KLIKNIJ TUTAJ, przeczytaj więcej i zgłoś się do projektu!

Mad-Music.pl w internecie:

Subskrybuj nas na YT: