thekayetan – jakie utwory są dla niego szczególnie ważne? TOP5

thekayetan to młody wokalista, kompozytor, producent muzyki elektronicznej i autor tekstów z Poznania. Związany jest z projektem My Name Is New od 2019 roku. Jego numer “Skóra” znalazł się na składance Music 4 Queers & Queens wydanej przez Kayax. Ma za sobą także duet z Reni Jusis a niedawno ukazała się jego debiutancka płyta.

Jakie utwory dla thekayetan są szczególnie ważne? Zobacz i posłuchaj TOP 5 wokalisty.

BANKS – Gemini Feed

Utwór, po który sięgam, kiedy jest mi bardzo źle i chcę się dobić. Obezwładnia mnie, a ja nie próbuję się bronić. Jego tekst niesamowicie do mnie przemawia. Ekstremalnie na mnie wpływa i kiedy usłyszę go przez przypadek, resztę dnia jestem już zdołowany. Niebezpieczny, bardzo mi potrzebny. 

Reni Jusis – Bez Filtra

Jedna z najpiękniejszych kompozycji, jakie usłyszałem w życiu. Refren mnie rozbraja, a nastrój utworu zawsze mnie wzrusza, mimo że znam go na pamięć. 

Lady Gaga – Alejandro

Trudno mi wybrać tylko jeden utwór Gagi, ale ten na pewno jest szczególny. Zawsze chcę przy nim tańczyć i śpiewać. I oczywiście podkręcić głośność na maxa. Stworzony do niego teledysk jest moim zdaniem jej najlepszym.

Madonna – Nothing Really Matters

Z Madonną mam podobnie, zdecydowanie za duży wachlarz wyboru. Mimo banalnego tekstu, kiedyś się przy nim rozpłakałem. Nie wiem, jak ona to robi. Do tego to solo na pianinie, genialne. 

Cobrah – U know me

Cobrah tworzy niesamowite bangery i nie wierzę, że jej muzyka nadal nie jest mainstreamowa. Utworem “u know me” zaraziłem wszystkich moich bliskich i to jest zdecydowanie ten utwór, który musi pojawić się na imprezie. 

thekayetan w internecie: