Mad Music Live Session | Holy Blue

Holy Blue czyli trio pochodzące ze Śląska zaprasza do wysłuchania wyjątkowych utworów nagranych w ramach projektu Mad Music Live Session.

Mad Music Live Session/okładka Holy Blue

Holy Blue – kto to?

Holly Blue to trio pochodzące ze Śląska. Zespół założony został w 2011 przez Sonię Kopeć (wokal, klawisze), jej brata Krystiana (bas) i muzyka oraz producenta Emila Blanta. W 2020 r. do składu dołączył gitarzysta Artur Szmer.

Twórczość zespołu, określana jako „intelligent pop”, może kojarzyć się z klimatami Roisin Murphy, Reginy Spector czy Emiliany Torrini, pomimo inspiracji zachowuje jednak własny unikatowy klimat, charakteryzujący się subtelnym głosem Soni oraz oryginalnym brzmieniem i aranżacjami.

Co zaśpiewali?

Artystka wzięła na warsztat aż trzy utwory. Dwa z nich to autorskie kompozycje z najnowszej EP „2002” (KLIKNIJ ABY POSŁUCHAĆ), „Jenny” oraz „Strzelaj”. Natomiast trzeci to cover piosenki „Ten Stan” od sanah. Jesteście ciekawi jak Gosia brzmi w wersji live? Zapraszamy do odsłuchu.

Zespół wziął na warsztat dwa utwory. Autorski „Rydwany w ogniu” w specjalnej aranżacji oraz przebój Amy Winehouse „I Heard Love Is Blind”. Zapraszamy do odsłuchu.

Holly Blue – Rydwany w ogniu

Holly Blue – I Heard Love Is Blind (Amy Winehouse cover)

Holly Blue w internecie:

O projekcie:

Mad Music Live Session to jedyny w swoim rodzaju, międzynarodowy projekt muzyczny portalu Mad-Music.pl, w którym artyści śpiewają covery oraz autorskie piosenki. Akcja zrzesza debiutantów, artystów niszowych i popularnych.

Zgłoś chęć udziału w projekcie!

KLIKNIJ TUTAJ, przeczytaj więcej i zgłoś się do projektu!

Mad-Music.pl w internecie:

Subskrybuj nas na YT: