Mad-Music.pl

AeSPe nowym „rekrutem hip-hopu” w MaxFlo. Sprawdź jego „Dystopię”!

AeSPe nowym rekrutem hip-hopu inicjatywy MaxFloLab. Fot. Magdalena Salbert

Był jednym z wyróżnionych raperów w konkursie „Feat. Christofer Luca”. Dwa jego utwory trafiły na mixtape „Experyment Underground”. Teraz na MaxFloRecTV prezentuje swój najnowszy album i tym samym zasila szeregi MaxFloLabu. Poznajcie AeSPe!

– Zawsze chciałem nagrywać rap z przekazem. Opisuję otaczający nas świat, jednocześnie próbując się w nim odnaleźć. Jako człowiek i jako niezależny artysta – mówi AeSPe. „Dystopia” to kontynuacja jego dwóch poprzednich płyt (tzw. nielegali), „W pół drogi donikąd” i „Na końcu drogi donikąd”. Najnowsze wydawnictwo składa się z 10 utworów. Sam raper nazywa je wizją przyszłości bez muzyki. Wśród nich znajduje się „Trzynasta pełnia księżyca”, której towarzyszy emocjonalne wideo.

– Ten utwór najlepiej oddaje klimat całej płyty, jest najbardziej osobisty. Opowiada o lęku artysty przed koniecznością porzucenia swojej pasji – mówi o „Trzynastej pełni księżyca” AeSPe.  – Chciałem, by historia przedstawiona w teledysku była uniwersalna. Ten przekaz nie odnosi się wyłącznie do mnie. Chodzi o to, że każdemu z nas w jednej chwili, w najmniej oczekiwanym momencie, życie może zabrać to, co kochamy robić najbardziej.
Za realizację wideo odpowiada Radosław Bereś z grupy Ace Of Art. W rolach głównych wystąpili: Jakub Bergel i Katarzyna Gołąb. Odsłuch całego albumu możliwy jest na youtube’owym kanale MaxFloRecTV

Przypomnijmy, że MaxFloLab to akcja promująca przede wszystkim undergroundowych, wyróżniających się artystów. MaxFlo zapewnia im szeroko pojętą promocję, ułatwiając start na oficjalnym rynku wydawniczym. Twórczość tzw. rekrutów hip-hopu poddawana jest pod bezpośrednią ocenę słuchaczy.

Do tej pory na sklepowych półkach pojawiły się 2 płyty artystów wywodzących się z tej inicjatywy. Są to: „AnatomiaK2 i „HorRYM JESTemKleszcza w całości wyprodukowana przez DiNO. W drodze jest już 3. krążek – „SynekuraBejfa, której premiera planowana jest na wiosnę tego roku.

Dodajmy, że rekrutacja do MaxFloLabu wciąż trwa. Zainteresowani (nie tylko raperzy, ale również wokaliści bliskich hip-hopowi gatunków) mogą się zgłaszać pod adresem demo@maxflo.pl. – Najlepiej wysłać promomix albo kilka pojedynczych nagrań w formacie MP3. Mile widziane są również linki do YouTube’a albo innych serwisów. Dobrze jest też załączyć swoją biografię, zdjęcie, coś w rodzaju listu motywacyjnego – podpowiada Robert Boćwiński, koordynator akcji MaxFloLab. – Zapewniam, że sprawdzamy wszystkie nagrania. Odpowiadamy jednak wyłącznie na te, które z jakiegoś względu nas zainteresują. Do niektórych odzywamy się po kilku dniach, do innych po kilku tygodniach, a do innych nawet po kilku miesiącach. Trzeba być cierpliwym i się nie poddawać – dodaje.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

 

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama