Mad-Music.pl

Album “Momenty” Grzegorza Hyżego zyskał status Złotej Płyty!

Wczoraj wieczorem (19.11) w warszawskim klubie Stodoła, podczas koncertu Grzegorza Hyżego, artyście została wręczona Złota Płyta za album “Momenty”.

To już kolejne wyróżnienie dla związane z drugim albumem Hyżego. Wcześniej status potrójnej Platynowej Płyty otrzymał utwór „Pod wiatr”.

Płyta „Momenty” to mądry i szlachetny flirt dwóch światów – mainstreamowego rocka i krainy nowoczesnego indie. Płyta została ciepło przyjęta nie tylko przez fanów Grzegorza, ale również przez krytykę:

Płyta Grzegorza idealnie odzwierciedla jego charyzmę i zainteresowania muzyczne. Jest więc rytmicznie i z pazurem, a przy tym z kokieteryjnym oczkiem puszczonym do publiczności – Iśka Marchwica, Interia.pl

Na najnowszym albumie artysta prezentuje się jako dojrzalszy wokalista, który posiada charyzmę. Nie jest tylko grzecznym wokalistą śpiewającym ładne i łagodne ballady, ale widać, że mierzy wyżej – Dorota Kutnik, allaboutmusic.pl

W ramach kończącej się już trasy promującej „Momenty” Hyży odwiedzi jeszcze Wrocław (21 listopada).

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama