Mad-Music.pl

ALVARO SOLER W POLSCE!

 
TAG -->

Cover_Eterno Ag_300CMYK sticker

LATYNOSKA SENSACJA, AUTOR PRZEBOJÓW „EL MISMO SOL” I „AGOSTO”  JUŻ W NAJBLIŻSZY WEEKEND PRZYJEDZIE DO NASZEGO KRAJU, BY PROMOWAĆ SWÓJ DEBIUTANCKI ALBUM „ETERNO AGOSTO”.

W SOBOTNI PORANEK, 5 MARCA, BĘDZIE GO MOŻNA ZOBACZYĆ I USŁYSZEĆ W PROGRAMIE DZIEŃ DOBRY TVN A W POŁUDNIE ALVARO SPOTKA SIĘ Z FANAMI W SALONIE EMPIK-JUNIOR W WARSZAWIE. W PONIEDZIAŁEK, 7 MARCA, WYSTĄPI NA ANTENIE RADIA RMF FM.

ALBUM DOSTĘPNY:
https://UmusicPL.lnk.to/zksf2FP

Alvaro Soler to 24-letni kataloński wokalista i gitarzysta. Urodził się w Barcelonie, dorastał w Tokio, a obecnie mieszka i pracuje w Berlinie. Początkowo muzykował z bratem, z którym w w 2010 roku założył zespół i odniósł pierwsze sukcesy na lokalnej scenie. „Muzyka zawsze była ważną częścią mojego życia. Pomagała mi szczególnie w ciężkich chwilach – zanurzałem się wtedy  w świat melodii i dźwięków.”

Muzyka była też impulsem do przeprowadzki do Berlina. Tutaj, zamykając się w studio z vintage’owymi instrumentami klawiszowymi, gitarami, ksylofonami i masą perkusjonaliów, Alvaro wypracował swój unikalny styl, w którym łączy latynoską pasję ze współczesną wielkomiejską produkcją lo-fi. Kawałek po kawałku, album „Eterno Agosto” powstawał zarówno w Berlinie jak i rodzinnej Barcelonie. Promująca go piosenka „El Mismo Sol” okazała się hitem letnich list przebojów a klip szturmem zdobył internet (ponad 70 milionów obejrzeń, z czego 7 milionów w samej tylko Polsce!). Drugi z promujących płytę utworów, „Agosto”, od kilku tygodni utrzymuje się w ścisłej czołówce radiowych list przebojów, a w ciągu ostatnich dwóch był najczęściej odtwarzaną piosenką w polskich rozgłośniach.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama