Aly & Fila prezentują album downtempo. Aly & Fila – „The Chill Out”

Pierwsi artyści z Afryki, którzy zrobili wielką karierę na światowej scenie klubowej. Przesiadując godzinami w kairskim studio, tworzyli muzykę słuchając Paula Van Dyka i Chicane. Teraz produkują u boku swoich idoli i sami są jednymi z najpopularniejszych na globie.

Aly & Fila press a1

 

Dwóch super producentów z kraju faraonów, których energetyczne mieszanki porwały fanów muzyki elektronicznej z całego świata. Aly Amr Fathalah i Fadi Wassef Naguib są dla siebie jak bracia. Znają się od najmłodszych lat, wspólnie rozwijali swoje zainteresowania i mieli takich samych muzycznych idoli. Świetnie rozumieją się w studio, gdzie tworzą unikatowe, pełne emocji kompozycje. Doskonale radzą sobie także z selekcją kolejnych talentów, w założonym przez siebie labelu Future Sound Of Egypt. Ich bogata dyskografia zawiera trzy studyjne albumy, serię bardzo wysoko ocenianych kompilacji i mnóstwo kultowych już singli. Nie wspominając o specjalnych wydawnictwach dla takich gigantów jak EMI Music czy Ministry Of Sound.

Rok 2015 przynosi jednak zupełnie nowy projekt. Jest nim wydawnictwo „The Chill Out”, będące zbiorem największych hitów Aly & Fila, ale w zaskakujących wersjach downtempo. Jeżeli znacie i lubicie takie utwory jak „Lost Language”, „We Control The Sunlight”, „Eye Of Horus”, „Rosaires”, „Listening” czy „Speed Of Sound”, to ten album po prostu musi znaleźć się w Waszej kolekcji. Rewelacyjny klimat, wysublimowane bity i uspokajające melodie. Duet z Kairu po raz kolejny potwierdza swoją wszechstronność i wielki talent.

Aly & Fila - The Chill Out (front)

Tracklista:
01. Lost Language
02. Mysteries Unfold (feat. Sue McLaren)
03. We Control The Sunlight (feat. Jwaydan)
04. First Sun
05. Eye Of Horus
06. Rosaires
07. My Mind Is With You (feat. Denise Rivera)
08. Thebes
09. Running (with SkyPatrol feat. Sue McLaren)
10. Listening (feat. Josie)
11. Altitude Compensation
12. Underwater
13. Speed Of Sound (feat. Tricia McTeague)
14. Is It Love? (feat. Ever Burn)
15. Breeze (feat. Jass)

Premiera w Polsce: 28.04.2015 (ProLogic Music), JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.