Amber Mark – Love Me Right – premiera singla!

Rezydująca w Nowym Jorku producentka muzyczna, autorka utworów i piosenkarka w jednym, Amber Mark prezentuje nowy singiel ‘Love Me Right’.

Utwór, który zapowiada nadchodzącą EPkę Conexão, jest już dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych: https://ambermark.lnk.to/LoveMeRightPR

Wychowana w podróży między Europą i Azją, obecnie mieszkająca w Nowym Jorkum Amber Mark wtapia swoją ogromną znajomość międzynarodowych stylów w fantastyczne muzyczne kreacje. Wychowana na soulu, R&B, bossa nova i elektronice potrafi idealnie zbalansować te nurty i wkomponować je w swoje utwory. Jej producencki talent najlepiej prezentuje się na EPce „3.33am” wydanej w 2016 roku. Materiał był dedykowany jej zmarłej mamie przez co skupia się na szeroko pojętym znaczeniu żałoby oraz tego, że jednocześnie może znaczyć koniec jak i początek – w przypadku Amber początek rozwoju jej wyjątkowej kreatywności. 
W przeciwieństwie do „3.33am” nowa EPka „Conexão” skupia się na przyszłości. „Opowiada o tym, jak na nowo znalazłam miłość, jest jak kolejny rozdział książki o moim życiu” – komentuje sama artystka.  W fantastycznym singlu „Love Me Right” Amber skupia się na regułach panujących w związku, przy akompaniamencie idealnie pasujących do klimatu utworu rytmów R&B. Tak jak cała jej dotychczasowa twórczość, piosenka jest odzwierciedleniem prawdziwych, ludzkich emocji.

EPka Conexãutwierdza w przekonaniu, że Amber Mark to jedna z najbardziej innowacyjnych artystek i producentek w 2018 roku. Latem tego roku wokalistka wystąpi na Moogfest, na którym w tej edycji wystąpią tylko kobiety. „Produkcja muzyki zawsze była zdominowaną przez mężczyzn branżą, to bez wątpienia dla mnie ważne, aby pokazać kobietom, że też mogą być jej częścią.” – opowiada Amber. Pomiędzy koncertami na całym świecie i dalszymi planami wydawniczymi, pierwsza premiera nowego materiału Amber jest kluczowym momentem w 2018 roku.