Mad-Music.pl

AMBER RUN – popularna brytyjska indie-rockowa kapela ogłasza szczegóły debiutanckiej płyty!

AR_5AM album cover„Noah” to najnowszy singiel Amber Run, popularniej brytyjskiej kapeli z Nothingham, która właśnie przygotowuje się do wydania debiutanckiej płyty „5AM”. Rockowy kwintet w swoją rockową twórczość sprawnie wplatający elementy indie-popu, dał się poznaćza sprawą trzech EP-ek i występom przed inną gwiazdą brytyjskiego indie – Kodaline, Długo-oczekiwany krążek długogrających ukaże się dokładnie 12 maja 2015, a teledysk do „Noah”  już teraz zobaczyć można na VEVO. Piosenka jest nową wersją tytułowego utworu z pierwszej EP-ki Amber Run.

Za produkcję krążka „5AM”, odpowiada Mike Corssey (Arctic Monkeys, Two Door Cinema Club, Foals, JakeBugg). Na płycie pojawią się również, lubiane przez ciągle rosnącą rzeszę fanów zespołu, utwory „I Found”, „Spark” oraz „Just My Soul Responding”. Album można zamówić już teraz w wersji cyfrowej TUTAJ.

Tracklista:

 1. I Found
 2. M.F. (Interlude)
 3. Spark
 4. Hurricane
 5. Noah
 6. Pilot
 7. C.F. (Interlude)
 8. 5AM
 9. Just My Soul Responding
 10. Good Morning
 11. Shiver
 12. See You Soon

Źródło: Sony Music

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!