Andrzej Piaseczny – My (o mnie, o tobie, o nas) – zobacz LYRIC VIDEO do nowego singla!

„My (o mnie, o tobie, o nas)” to nowy singiel Andrzeja Piasecznego, zapowiadający solowy album artysty. „O mnie, o tobie, o nas” to zbiór piosenek autorstwa Andrzeja Piasecznego do kompozycji Ani Dąbrowskiej, który ukaże się 13 października.

Za brzmienie całości albumu odpowiada Michał Przytuła – producent, z którym Piaseczny współpracował przy swoich pierwszych solowych płytach. Nieszablonowe lyric video do utworu zrealizował Mariusz Mrotek.

„My…” to pierwszy singel  z nowego krążka, którego wydanie zbiega się z trasą na 25-lecie działalności artystycznej Andrzeja Piasecznego, a nowe utwory będą wykonywane właśnie podczas jubileuszowej „25 Tour”, która rozpocznie się jesienią 2017 i potrwa aż do grudnia br. Piaseczny odwiedzi najpiękniejsze sale koncertowe, m.in. we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Szczecinie, Łodzi czy Zabrzu, a finał trasy nastąpi 16 grudnia na warszawskim Torwarze.

A tak Andrzej Piaseczny opowiada o nowym singlu:

„Przez ostatnie lata przyzwyczaiłem moich słuchaczy do tego, że te pierwsze piosenki są zazwyczaj nostalgiczne i spokojne. Tym razem postanowiłem uśmiechnąć się muzycznie do wszystkich, którzy na tę nowość czekają, a może także wyciągnąć rękę do tych, których taka wesołość zaskoczy. Kiedy przecież opowiadam o sobie i moim życiu, zawsze powtarzam żeby patrzeć na każdy dobry przejaw rzeczywistości i głośno nim się cieszyć. Tym razem więc cieszę się, a wy ze mną, właśnie głośno i energicznie. Cieszymy się tym, że jesteśmy, że siebie mamy.

Wszystkim, co dobrego nas spotkało i tym, co na nas jeszcze czeka. Każdą bliskością, każdym przyjaznym i dobrym człowiekiem. Każdą relacją i wszystkim w nas kochaniem. Kim jesteśmy My? Jesteśmy miłością i wypełniającą nas radością. Wszyscy jesteśmy”.

Artysta: Andrzej Piaseczny
Tytuł singla: „My (o mnie, o tobie, o nas)”
Słowa: Andrzej T. Piaseczny
Muzyka: Ania Dąbrowska
Produkcja: Michał Przytuła, współpraca: Ania Dąbrowska
Realizacja, animacja: Mariusz Mrotek / mrotek.pl