Mad-Music.pl

ANUSZ RADEK – POPOŁUDNIOWE PRZEJAŻDŻKI – nowy, zupełnie inny album

image001

Janusz Radek przez lata przyzwyczaił nas do wielkiego repertuaru i teatralnych interpretacji, tym razem jednak zaprasza nas do zupełnie innego świata.

Producentem płyty jest Leszek Biolik. Materiał został zmiksowany i zmasterowany  przez Marcina Gajko. Nagrań dokonali wspaniali muzycy dobrani przez Leszka Biolika, który zagrał partie gitary basowej: Andrzej Rajski na perkusji, Bartek Kapłoński na gitarach i Michał Marecki na klawiszach. Gościnnie wystąpili Maciek Gładysz na gitarze i wyśmienity puzonista Michał Tomaszczyk.

 

To piosenka o wzajemnym rozpoznawaniu się. W świecie niczym nieograniczonych obietnic bez pokrycia, tylko nasze zmysły mogą nam dać jakąś wskazówkę w ocenie rzeczywistości. Szukamy się nawzajem zgodnie ze współodczuwaniem, dzięki czemu wybrani ludzie stają się nam bliscy, coś nas z nimi łączy.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama