Mad-Music.pl

Artyści związani z Warner Music Poland nominowani do Fryderyków 2016

Fryderyki 2016 coraz bliżej, w dniu wczorajszym Akademia Fonograficzna podała nominowanych we wszystkich kategoriach. Wśród Artystów, którzy mają szansę na nagrody znaleźli się muzycy związani z Warner Music Poland.

image001

W kategorii DEBIUT ROKU nominacje otrzymali Leski za album Splot oraz Mary Komasa za krążek Mary Komasa. Tomek Lipiński ze swoim materiałem To czego pragniesz nominowany jest do Fryderyka zaALBUM ROKU ROCK, Jafia i jej KA RA VA NA ma szansę na statuetkę w kategorii ALBUM ROKU MUZYKA KORZENI. Aż trzech przedstawicieli Warner Music Poland ma szansę na zdobycie tytułu ALBUM ROKU ELEKTRONIKA I ALTERNATYWA, gdzie wśród nominowanych znaleźli się Daniel Bloom z Lovely Fear, The Dumplings z Sea You Later oraz Mikromusic za płytę Matka i żony. Klip Daniela Blooma do utworuKatarakta z gościnnym udziałem Meli Koteluk jest nominowany do TELEDYSKU ROKU.

Materiały nominowanych artystów sprawdzić można w specjalnie przygotowanej playliście:

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama