Mad-Music.pl
R.E.M., Miami 1992 Copyright Anton Corbijn (13)

“AUTOMATIC FOR THE PEOPLE” R.E.M. NAJLEPSZĄ NOWĄ REEDYCJĄ WEDŁUG SERWISU PITCHFORK!

„W 1992 R.E.M. byli największym i najważniejszym zespołem rockowym w Ameryce.

Wznowienie multiplatynowego hitu jakim jest „Automatic For The People” rzuca nowe światło na ten refleksyjny, przełomowy i wciąż aktualny album ” – napisał o reedycji renowowany portal muzyczny, przyznając jej 9,3 punktową ocenę. Jubileuszowa edycja kultowej płyty R.E.M., „Automatic For The People” ukazała się 10 listopada.

Jeden z najważniejszych albumów lat ’90  obchodzi w tym roku 25lecie premiery. Z tej okazji został wznowiony w wersjach 2CD i 4CD Deluxe Edition wzbogacone o wcześniej niewydane nagrania koncertowe z The 40 Watt Club w Athens z listopada 1992 roku. Obie wersje albumu  „Automatic For The People” zawierają książeczkę z komentarzami od zespołu, a edycja Deluxe ponadto została opatrzona nigdy nie publikowanymi zdjęciami, wersjami demo,  zremasterowanymi teledyskami oraz bonusowym materiałem video na płycie Blu-Ray, zaś dźwięk oryginalnego albumu został też przygotowany w formacie Dolby Atmos.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!