Mad-Music.pl

AUTOR PRZEBOJU DESPACITO WYDAJE NOWY ALBUM!!!!

Nie ma chyba osoby, która nie słyszała jeszcze „Despacito”. Piosenka osiągnęła niewyobrażalną popularność i w ekspresowym tempie opanowała cały świat!

„Despacito” bije wszelkie rekordy popularności. Ma najwięcej odsłon i odtworzeń w serwisach streamingowych.Teledysk nakręcony w Portoryko jest najczęściej oglądanym wideo w 40 krajach świata – niedawno przekroczył próg 3 MIIARDÓW wyświetleń na YouTube, stając się tym samym najczęściej oglądanym w historii serwisu!

Utwór jest tak popularny, że zainteresował nie tylko słuchaczy, ale i muzyków. Powstało już wiele remiksów kawałka. Najpopularniejszy z nich, Luis Fonsi stworzył przy współpracy z Justinem Bieberm.

Luis Fonsi, właściwie Luis Alfonso Rodríguez López-Cepero urodził się w San Juan. To portorykański piosenkarz i kompozytor, laureat nagrody Latin Grammy, który zyskał międzynarodową rozpoznawalność po wydaniu „Despacito”. Louis ma na swoim koncie aż 12 albumów studyjnych.

Artysta od najmłodszych lat przejawiał talent muzyczny. Już jako dziecko uczęszczał do lokalnego chóru dziecięcego. Następnie dostał się na Uniwersytet Stanowy Florydy, gdzie studiował muzykę. Potem kontrakt zaoferowała mu wytwórnia Universal Music Latin, z którą związany jest do dzisiaj.

Tracklista:

 1. Despacito – Luis Fonsi & Daddy Yankee
 2. Despacito (Remix) – Luis Fonsi & Daddy Yankee ft. Justin Bieber
 3. Wave Your Flag – Afrojack ft. Luis Fonsi
 4. Corazón En La Maleta
 5. Llegaste Tú – ft. Juan Luis Guerra
 6. Tentación
 7. Explícame
 8. Gritar
 9. Aquí Estoy Yo
 10. No Me Doy Por Vencido
 11. Todo Vuelve A Empezar – ft. Laura Pausini
 12. Tu Amor
 13. Por Una Mujer
 14. Nada Es Para Siempre
 15. Abrazar La Vida
 16. ¿Quién Te Dijo Eso
 17. Quisiera Poder Olvidarme De Ti
 18. Imagíname Sin Ti
 19. Despacito (Version Salsa) – ft. Victor Manuelle

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama