Mad-Music.pl

Autorka hitu 2015r – ‘Supergirl” – Anna Naklab powraca z nowym singlem i EP-ka “Whole”!

Anna_Naklab_Whole_Cover

„Wizje istnieją po to, aby je zrealizować!”

Posłuchaj lub pobierz najnowszą EP-kę Anny Naklab „Whole” – kliknijTUTAJ

22-letnia Anna Naklab udowodniła, że determinacja w dążeniu do celu musi zakończyć się sukcesem! Miniony rok bez wątpienia był punktem zwrotnym w jej karierze. Najpierw jej debiutancki singiel  „Wicked Gameswspiął się do Top10 hitów w Wielkiej Brytanii oraz zdobył status platyny w Australii i Holandii. Kolejny utwór, cover przeboju Reamonn –„Supergirl” – nagrany wspólnie z Alle Farben & YOUNOTUS – potwierdził jej dominację na europejskich listach przebojów. „Supergirl” stała się hitem #1 w polskich stacjach radiowych, osiągając status platyny w Polsce i Niemczech oraz złota w Austrii, Hiszpanii i Szwajcarii. 

Obecny rok zapowiada się dla Anny jeszcze bardziej ekscytująco. Artystka planuje wydać EP-kę “Whole”, na której znajdą się najpiękniejsze perełki, które nagrała podczas pobytu na Wyspach Kanaryjskich. Dwie autorskie kompozycje Naklab, w których jej unikalny głos , chwytliwe melodie i  subtelne brzmienie elektroniczne tworzą taneczny koktajl muzyczny. Tytułowy singiel  “Whole” wraz z akustycznym, soulowym utworem “Circles Around the Sun” sprawią, że już teraz poczujecie wakacyjny klimat – a wszystko to za sprawą głosu Anny Naklab!

EP-ka Anny Naklab „Whole” – juz dostępna TUTAJ

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama