Mad-Music.pl

Autorka hitu “Touch” wydaje płytę!

image006 (1)

Jedna z najbardziej obiecujących młodych wokalistek ogłasza datę premiery swojego długo oczekiwanego albumu! Krążek „Nothing’s Real” ukaże się już 8 lipca!

“Pop lat 70-tych I 80-tych przefiltrowany przez R&B lat 90-tych” Fader
“Shura przenosi wszystko na wyższy poziom” NME
“Sensacyjna” Sunday Times
“Alt-popowa bohaterka” Dazed & Confused 

SHURA to młoda, brytyjska piosenkarka z rosyjskimi korzeniami. Śpiewa, produkuje, miksuje (m.in. dla Jessie Ware). Zaszyta w swoim pokoju w londyńskiej dzielnicy Shepherds Bush spędziła ostatnie dwa lata niespiesznie doskonaląc swoją muzykę, pisząc szereg niesamowitych singli („Indecision”, „2Shy” oraz „White Light”). Pierwszym singlem promującym album był „Touch”. Z 30 mln wyświetleń na YouTube, utwór stał się jednym z największych sukcesów blogerskich ostatnich lat.Kawałek pojawił się znikąd: pierwsza kompletna piosenka autorstwa i produkcji Shury, która wylądowała w Internecie ze skromnym teledyskiem nakręconym przez samą artystkę z udziałem jej przyjaciół. Utwór szybko rozprzestrzenił się w sieci i zyskał rzeszę fanów, także wśród znanych artystów – od Deva Hynes’a i Jungle po Kylie Minogue i Mumford Sons (zagrali cover utworu Shury „2Shy” w Live Lounge).

Nothing’s Real” to połączenie jej osobistych doświadczeń, a także.. fascynacji sci- fi! Płyta zawiera utwory powstałe w ciągu ostatnich dwóch lat, ale inspiracjami i tematami sięgające daleko w przeszłość – dzieciństwo, dawne związki i rozstania, a jednocześnie mówiące też o możliwościach przyszłości. „Nothing’s Real” opowiada o uwalnianiu się od przeszłości, ale też jest niejako kapsułą czasu przenoszącą wszystkie dotychczasowe doświadczenia miłosne w nieznaną przyszłość. Na płycie znajdziemy 13 utworów, w tym znane już doskonale utwory jak „2Shy”, „Touch” czy „White Light”.

Niedawno artystka zaprezentowała nowy singiel „What’s It Gonna Be?”. To euforyczny mieszanka R&B oraz elementów rocka spod znaku Bruce’a Springsteena. Nagranie zostało wyprodukowane przez Grega Kurstina w L.A.  Singiel opowiada o fascynacji kimś, kto jest niedostępny; to historia związku, który tak naprawdę nigdy nie istniał.

Nothing’s Real” to zdecydowanie pozycja dla fanów dawnych klimatów – jest tu dużo inspiracji popem i R&B lat ’80 i ’90.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama