Mad-Music.pl
© @[239292252786287:Marty Marn Photography] / Martijn Barzilaij

Bakermat i Kiesza połączyli siły w parkietowej petardzie!

Holenderski producent i DJ Bakermat, połączył siły z kanadyjską wokalistą Kiesza, a efektem ich zaskakującej współpracy jest singiel „Don’t Want You Back”!

Zawadiacki wokal autorki radiowego i klubowego hitu „Hideaway” tworzy z dynamicznym, lekko oldskulowym beatem Bakermata wybuchową mieszankę. Tego lata będzie płonąć od niej niejeden parkiet!

Teledysk do utworu pozwala nam… zajrzeć za jego kulisy i zobaczyć, jak uzależniającej melodii „Don’t Want You Back” próbuje oprzeć się ekipa realizująca klip. Wideo pełne jest szalonych strojów oraz tanecznej choreografii inspirowanej kolorową erą kaset VHS z gwiazdami fitnessu, idealnie pasując do tego przebojowego numeru.

„Don’t Want You Back” to kolejny utwór Bakermat, który ma szanse na duży sukces. Jego poprzedni singiel „Living” w ciągu kilku miesięcy tylko na Spotify odsłuchano ponad 25 milionów razy. Znany ze swojej umiejętności łączenia deephouse’owych melodii i jazzowych elementów producent osiągnął światowy sukces dzięki przebojom takim jak „One Day (Vandaag)”i „Teach Me”. Nadchodzące lato będzie dla Bakermata szczególnie intensywne – przed nim między innymi występy na Ibizie, węgierskim Sziget Festival i belgijskim Pukkelpop.

Posłuchaj / pobierz singiel „Don’t Want You Back” TUTAJ.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama