Mad-Music.pl

Banks – “The Altar” pod patronatem Mad-Music.pl już w sklepach!

Banks-The-Altar-2016-2480x2480

Już dziś BANKS przedstawia swój drugi studyjny album The Altar dostępny fizycznie i cyfrowo. Płyta zawiera 13 piosenek łącznie z singlami „Fuck With Myself”,„Gemini Feed” i „Mind Games” oraz niedawno zaprezentowany „To The Hilt”.

Muzyka jest dla mnie jak religia, a ołtarz jest przecież najświętszym miejscem” – wyjaśnia tytuł płytyThe Altar Banks.

Zachowując kontrolę nad twórczą pracą, dark-popowa wokalistka napisała każdą z piosenek i stworzyła muzyczną mozaikę złożoną z namiętnego R&B i wręcz filmowej alternatywy. Teksty skupiają się na konwenansach związków, bólu wywołanym zdradą, niepewnością i nieodwzajemnioną miłością.

Premierę zapowiadała seria intrygujących teledysków. Magazyn Rolling Stone określił klip do „Gemini Feed” jako „nowe, uderzające wideo napakowane surowymi i zniewalającymi obrazami.” Klip ma ponad 1,6mln wyświetleń w mniej niż miesiąc a utwór został odsłuchany ponad 6 mln razy w serwisie Spotify.

Twórczość BANKS ciągle wzbudza ogromny szum w mediach, dzięki debiutanckiej płycie Goddess artystka była najczęściej wspominaną w Internecie w 2014 roku.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!