Mad-Music.pl

Beata Kozidrak z nowym singlem. “Upiłam się Tobą” już dostępne w sieci!

okładka mała

Diva polskiej sceny muzycznej powraca z nowym singlem zapowiadającym kolejne wydawnictwo! „Upiłam się Tobą” to prawdziwie wakacyjny hit!

Beata Kozidrak to niekwestionowana diva polskiej sceny muzycznej!  Wokalistka przygotowuje się do wydania swojej kolejnej solowej płyty, którą na początku roku promował dobrze przyjęty singiel „Bingo”.

Ale po lekko melancholijnym i utrzymanych w kolorach szarości „Bingo” Beata powraca z nową, pełną koloru i prawdziwie wakacyjną propozycją. Utwór zatytułowany „Upiłam się Tobą” ma szansę zostać hitem zbliżających się wakacji!

POSŁUCHAJ „UPIŁAM SIĘ TOBĄ”
POBIERZ „UPIŁAM SIĘ TOBĄ”

Pierwszy album Kozidrak, pt. „Beata” został wydany w 1998 roku. Solową dyskografię artystki zamyka album „Teraz płynę” z 2005 roku. Oba krążki otrzymały status podwójnej Platynowej Płyty. Płyta z nowym materiałem, na którym pojawią się „Upiłam się Tobą” oraz „Bingo” ukaże się 16 września nakładem Sony Music Poland.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama