Mad-Music.pl

Bemy – nowy singiel, lyric video i koncerty

image001

14 lipca 2016 roku miał swoją premierę drugi singiel zespołu BeMy, “Oxygen”, w nowej radiowej wersji, różniącej się od tej, która jest na debiutanckim albumie “Grizzlin'”.

Chociaż niektóre piosenki, które trafiły na płytę powstały kilka lat temu, “Oxygen” to jeden z nowszych kawałków. Jak mówi Elie Rosinski, na pomysł refrenu wpadł niewiele ponad rok temu pod prysznicem, myśląc nad piosenką, która byłaby uniwersalna i świetnie sprawdziłaby się zarówno na stadionie, jak i na domówce. Później Mattia dołożył do tego melodię zwrotki i gitary. Tekst będący zbiorem metafor opowiada o zależności jednej osoby od drugiej. Początkowo kawałek ten był bardziej gitarowy, ale podczas nagrywania płyty, producent Bogdan Kondracki wprowadził swoistą rewolucję i dodał mocne klawisze. Teraz do radia została przygotowana specjalna wersja utworu. Nowy miks powstał pod okiem Michaela Beara, a mastering został zrobiony w USA (Joe LaPorta, Sterling Sound).

Pod koniec lipca zaplanowana jest realizacja teledysku, który będzie towarzyszył kawałkowi “Oxygen”. Premiera klipu planowana jest na sierpień. Aby umilić fanom oczekiwanie, Mattia i Elie samodzielnie stworzyli lyric video do piosenki, które powstawało na klatce schodowej muzyków.

 

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!