Mad-Music.pl

Bruno Mars pracuje nad kolejnym albumem…

mm pic

Bruno Mars już od dawna pracuje nad swoim trzecim krążkiem. Od wydania Unorthodox Jukebox minęło już 4 lata. Ostatnio muzyk wystąpił na tegorocznym Super Bowl wraz z Beyoncé oraz Coldplay.

Aktualnie amerykański wokalista zamknął się w studio i tworzy nowe brzmienie. Na liście współpracowników znajdują się takie nazwiska artystów jak Diplo, Skrillex, Adele, Mark Ronson, Jeff Bhasker a także MØ. Co z tego wyniknie? Ponoć dowiemy się już tego wkrótce.

W jednym z wywiadów ojciec Bruna potwierdził, że parę utworów jest już gotowych a album ma ujrzeć światło dzienne jeszcze tej jesieni!

It was due in March, but by doing the Super Bowl, it threw him back several months (…) Bruno has seven great new songs — I’ve heard ‘em — but the album should now be released in September or October, to qualify for next year’s Grammy Awards.

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama