Mad-Music.pl

CALVIN ponownie z RIHANNĄ – czyli już wiemy, do czego tańczymy w te wakacje!

This Is What You Came For cover

Jeden z najpopularniejszych DJów, producentów, autorów piosenek a okazyjnie także i wokalista – Calvin Harris – znów połączył siły z Rihanną. Ich nowy, udostępniony właśnie utwór “This Is What You Came For” ukazuje się nakładem należącej wytwórni Columbia Records (Sony Music) i jest pierwszym wspólnym nagraniem duetu od czasu „We Found Love” – hitu,  który legalnie pobrano ponad 10 milinów razy.

Utwór jest dostępny w sprzedaży cyfrowej, pobierz m.in. z iTunes.

Calvin Harris został ostatnio pierwszym DJ-em w historii, który występował jako gwiazda główna festiwalu Coachella w obydwie niedziele – 15 i 24 kwietnia. Mimo, że był to jego czwarty udział w Coachelli, tym razem jego występ przyciągnął największą publiczność na całej imprezie.

Artysta ostatnio przedłużył swoją rezydencję w klubie OMNIA w Caesars Palace w Las Vegas, gdzie uświetniać będzie piątkowe wieczory w wybrane dni 2016 roku. Wcześniej Calvin podpisał z kasynem trzyletni kontrakt.

Ostatnią płytą w dyskografii Calvina Harrisa jest album ‘Motion’ z 2014 roku a ostatni rok (!) uprzyjemniał nam jego hit nagrany z formacją Disciples – „How Deep is Your Love”.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama