Mad-Music.pl

CeeLo Green składa hołd Robinowi Williamsowi.

 
TAG -->

CeeLo Green, raper i piosenkarz, którego znamy z płyt solowych oraz przebojowego duetu Gnarls Barkley postanowił uczcić pamięć Robina Williamsa. W sieci pojawiła się piosenka

“Robin Williams” oraz niezwykły teledysk. Zresztą, przekonajcie się sami… Utwór zapowiada solowy album artysty “Heart Blanche”, który ukaże się 6 listopada.

image001

Teledysk do piosenki “Robin Williams” wyreżyserował izraelski artysta Vania Heymann (m.in. Bob Dylan). Pomysł na klip jest niesamowity. Została w nim wykorzystana… wyszukiwarka Google. W jaki sposób? Zobaczcie sami na oficjalnej stronie internetowej CeeLo Greena: http://ceelogreen.com/robinwilliams/.

Amerykanin zadedykował piosenkę aktorowi oraz, jak to sam ujął, człowieczeństwu. “Kawałek koncentruje się na sile, którą trzeba mieć, aby umieć się śmiać prosto w twarz wszelkim przeciwnościom losu” – mówił CeeLo.

Brzmienie utworu jest dziełem Jona Belliona (współpracownika, między innymi, Eminema oraz Rihanny, którym pomógł im stworzyć kawałek “The Monster”, a także Jasona Derulo).

“Robin Williams” to nie tylko hołd Cee Lo Greena dla niezapomnianego aktora. To również zapowiedź jego piątego solowego albumu Amerykanina, który pojawi się 6 listopada 2015 roku. Płyta nosi tytuł “Heart Blanche”. Będzie pierwszym wydawnictwem amerykańskiego artysty z w pełni autorskimi piosenkami od czasu wydanego w 2010 roku albumu “The Lady Killer”, dwukrotnie platynowego na Wyspach.

Przypomnijmy, że CeeLo Green ma na koncie pięć nagród Grammy, trzy jako solista, dwie z Gnarls Barkley. Z duetem wylansował megahit “Crazy” (podwójnie platynowy w USA, numer jeden na Wyspach, nagrodzony Grammy w kategorii “Best Urban/Alternative Performance”).

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama