Christofer Luca & KJ Hines: słoneczny klip polsko-amerykańskiej kolaboracji

Christofer_Luca_ft._KJ_Hines_-_Pop_off_[okładka]

Sięgnął już po oldschool – do utworu „Garbage” zaprosił ikonę rapu w stanie Indiana, Justice League. Teraz Christofer Luca prezentuje newschoolowe oblicze.
2.07 na MaxFloRecTV trafił 2. anglojęzyczny singiel zwiastujący debiutancką płytę producenta. Sprawdźcie „Pop off” z gościnnym udziałem KJ Hinesa wprost z Teksasu!

KJ Hines, znany m.in. ze współpracy z takimi artystami, jak: Scrap, J-Bar czy FKi,
to kolejny raper zza oceanu, który pojawia się na bicie polskiego producenta. Artyści nawiązali współpracę podczas pobytu Christofera w Teksasie. – KJ Hines, podobnie jak ja, jest rolkarzem. To właśnie dzięki tej zajawce udało nam się poznać – mówi Luca. Zaproszenie rapera na debiutancką płytę tłumaczy następująco: – Bardzo podoba mi się styl, jaki on prezentuje. To newschoolowy rap i refleksyjne teksty. Poza tym KJ Hines jest bardzo uduchowionym artystą. Mocno poszukuje tego, co niewidoczne dla człowieka gołym okiem.

Realizacją tego wakacyjnego obrazka zajął się sam Christofer Luca. Główne sceny nakręcone zostały w teksańskim mieście Austin. Ujęcia z dziewczynami – w Dallas. Warto dodać,
że za mix i mastering numeru odpowiada jeden z pierwszych gości na płycie Lucy, Bob One.

Christofer Luca zasilił zacne grono producentów spod szyldu MaxFloRec w lutym br. Swoją obecność od razu silnie zaakcentował dobrze przyjętym singlem „Dzień po dniu”. Klip,
w którym występują raperzy Bob One i Zeus do dziś wyświetlono w serwisie YouTube blisko 0,8 mln razy.

 

„Dzień po dniu” zwiastuje polskojęzyczną część debiutanckiego albumu producenta. „Garbage” i „Pop off” to single, które trafią na krążek anglojęzyczny. Album Lucy będzie bowiem dwupłytowy – pierwsza płyta zawierać ma wyłącznie polskie utwory, druga – produkcje z udziałem przedstawicieli amerykańskiej szkoły rapu. Wydawnictwo nosić będzie dwuczłonowy, jednakże w pełni polski tytuł, „Stopy i werble”. Ukaże się ono nakładem MaxFloRec jesienią tego roku.

Więcej szczegółów już wkrótce na www.MaxFlo.pl.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)